top of page

Esate diplomuota kosmetologė ir Jus domina darbo galimybės su profesionalia kosmetika Phyt‘s?

Prašome užpildyti šią formą ir mes su Jumis susisieksime per 1 darbo dieną. Mūsų jaukioje Phyt‘s Lietuva atstovybėje kiekvieną savaitę vyksta teoriniai ir praktiniai seminarai profesionalams. Visas Phyt‘s asortimentas (daugiau kaip 400 kosmetikos priemonių) yra sertifikuota ekologinės kosmetikos standarto Cosmébio. Phyt‘s kompanijos steigėjas gydytojas natūropatas p. Jean-Paul Llopart ir dabartinis savininkas biologas p. Thierry Logre  yra vieni iš Cosmébio standarto mokslo chartijos autorių. Šiandien Prancūzijoje Phyt‘s yra lyderiaujantis grožio salonų prekės ženklas, teikiantis kosmetiką į daugiau kaip 3000 grožio centrų. Tuo tarpu Šveicarijoje su Phyt‘s dirba arti 200 grožio salonų. Taip pat aktyviai dirba atstovai Vokietijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Kanadoje, Portugalijoje ir kitose šalyse.

 

Phyt‘s profesionalios priemonės – tai daugiau kaip 200 skirtingų kosmetikos gaminių veido procedūroms ir kūno masažams bei SPA ritualams. Procedūrų metu atliekami 9 Phyt‘s veido masažai ir keletas specialių masažų kūnui (anti celiulito, stangrinamieji, tonizuojantys, atpalaiduojantys).

 

Phyt‘s Lietuva atstovybė suteikia grožio srities profesionalams puikias ir išskirtinai komfortiškas sąlygas dirbti su Phyt‘s kosmetika, mokina procedūrų atlikimo technikų ir priemonių naudojimo protokolų. Taip pat suteikiame platų pasirinkimą kokybiškos reklamos medžiagos bei ypatingomis sąlygomis siūlome įsigyti originalių Phyt‘s aksesuarų ir kokybiškos tekstilės (rankšluosčiai, oshibori, kimono, galvos juostos). Taip pat specialiomis sąlygomis siūlome įsigyti Phyt‘s dezinfekcinių priemonių (sertifikuoti ekologiški natūralūs biocidai grožio profesionalams).

 

Grožio industrijoje žmonės ieško geriausio rezultato su mažiausia rizika...               Skaitykite straipsnį

 

Pagarbiai, 

Agnė Kubilie

Įgaliota Phyt‘s atstovė

Ačiū ūž pateiktą formą! Su Jumis susisieksime per 1 darbo dieną.

bottom of page