top of page

APIE KOMPANIJĄ

 

PHYT’S: EKOLOGIŠKAS GROŽIS 

PROFESIONALIOS KOSMETIKOS PREKĖS ŽENKLAS NUO 1972 m.

PHYT’S yra privati šeimos kompanija, įsikūrusi Prancūzijos Lot regione, kuriame vysto ir gamina visas profesionalių ir mažmeninių produktų linijas – sertifikuotus ir 100% natūralios kilmės produktus. Jų įvairovė didžiulė – nuo skirtingoms odos problemoms pritaikomų priemonių, kremų kūdikiams, plaukų priežiūros produktų, kosmetikos vyrams, - iki procedūrų su rūgštimis, lieknėjimo priemonių ar sensorinį malonumą suteikiančių BIONATURAL by PHYT'S produktų, skirtų malonių pojūčių atsipalaidavimo ritualams.

Nuo 2004 m. PHYT’S sertifikuojama ekologinės kosmetikos standarto Cosmébio, tačiau pačių PHYT’S laboratorijų reikalavimai yra netgi didesni nei reikalaujama Cosmébio  įstatuose. Šiandien PHYT’S yra vienintelis prekės ženklas, garantuojantis 100% natūralią sudėtinių medžiagų kilmę ir 0% sintetinių medžiagų daugumoje savo produktų linijų, pirmenybę teikiant ekologiškumui, jei ingredientas kaip toks yra rinkoje.

50 METŲ PATIRTIES KURIANT NATŪRALIAS IR EKOLOGIŠKAS FORMULES

PHYT'S istorija prasidėjo 1972 m., kai biologas natūropatas Jeanas Paulas Llopartas ir kosmetologė Rosanne Verlé įkūrė kosmetologams skirtą prekės ženklą PHYTAL. Tapdami to meto inovatoriais savo požiūriu į grožį, kuris, jų nuomone, yra neatsiejamas nuo sveikatos, jie suformulavo Naturo-Esthétique® pagrindus ir tapo kosmetikos, jungiančios ekologiją ir natūralumą, pionieriais. Naturo-Esthétique® tikslas yra suderinti fiziologines organizmo funkcijas, naudojant natūropatijos (gyvybinių žmogaus sveikatos šaltinių atskleidimo) principus ir procedūras su augalinėmis medžiagomis. Įvairių metodų dėka naturo-kosmetologas, kvalifikuotas grožio profesionalas, teikia individualizuotas procedūras ir rekomendacijas. 

Bėgant metams PHYTAL sukūrė inovatyvius ir efektyvius procedūrų produktus ir metodus nenaudodami sintetinių konservantų (profesionalių procedūrų priemonių pakavimas į mažas vienkartines stiklo ampules, Contact+ Scrub, Prélude 108 ir kt.).

 2004 m. PHYTAL tampa Laboratoires Jérodia grupės dalimi ir pakeičia pavadinimą į PHYT’S, kompanijos vadovas iki šiol yra natūropatas Thierry Logre.

Visa mūsų kosmetika yra sukurta mūsų tyrimų centre ir gaminama mūsų gamyklose Caillac mieste Lot Prancūzijoje. PHYT’S nori išsaugoti savo ištakas ir vertybes: malonumą, veiksmingumą, žmogaus ir jo aplinkos apsaugą, saugumą. PHYT'S prioritetas yra pasiūlyti sertifikuotas ekologiškas odos priežiūros priemones ir kosmetiką, kurios yra 100 % natūralios. Nuo higienos iki veido, kūno, plaukų produktų, makiažo, maisto papildų ir kūdikių priežiūros – PHYT'S rūpinasi visa šeima.

PHYT'S pasirinkimas reiškia sąmoningą kitokio prekės ženklo pasirinkimą: suteikime kasdienybei prasmę ir atsakomybę, dalinkimės įsipareigojimu kurti geresnį pasaulį ir pagarbą mūsų žemei.

SERTIFIKUOTA EKOLOGIŠKA, EFEKTYVI IR 100% PRANCŪZIJOJE PAGAMINTA KOSMETIKA

Mūsų asortimentas yra kuriamas naudojant ilgametę praktinę patirtį mūsų pačių tyrimų ir plėtros skyriuje, esančiame Alanijoje, vėliau apdorojamas ir gaminamas Caillac, Lot regione. Mūsų 15 000 m² gamybos ir sandėliavimo cechus sudaro:

► Gamybos padalinys, aprūpintas našia naujausia įranga bei 16 gamybos ir pakavimo linijų.

► Šilkografinės spaudos įrenginys pakavimui.

► Kokybės kontrolės centras, užtikrinantis griežtą geros gamybos praktikos taikymo stebėseną.

► Visiška gamybos grandinės kontrolė, siekiant užtikrinti aukštą produktų kokybę, visišką atsekamumą ir tvirtą įsipareigojimą vietinio užimtumo naudai. Gamybos kokybė sertifikuota pagal ISO 22716 standartą (gera kosmetikos gamybos praktika).

► COSMEBIO ir COSMOS etiketės yra mūsų kokybės garantija.

 PHYT’S procedūros yra sertifikuotos Qualité France ir atitinka COSMEBIO ir COSMOS reikalavimus – šios etiketės ant mūsų pakuočių leidžia iš pirmo žvilgsnio atskirti, kuri kosmetika yra tikrai natūrali ar sertifikuota ekologiška. Reikalavimai pagrįsti griežtomis specifikacijomis ir etinių vertybių chartija.  Be to, mūsų 50 metų patirtis natūralios kilmės ir sertifikuotos ekologiškos kosmetikos srityje leidžia pasiūlyti formules, kurios yra 100 % natūralios kilmės bei puikiai išsilaiko natūraliai, nepridedant  jokių sintetinių konservantų.

bottom of page